Termal Etiket

İstediğiniz Ölçülerde Termal Barkod Etiketler

10 mm genişlikten 320 mm ‘ye kadar, 10 mm uzunluktan 370 mm uzunluğa kadar istediğiniz adetlerde, ister kare isterseniz oval veya özel formlarda etiketler üretmekteyiz.

Hali hazırda sizlere hızlı bir üretim süreci sunarken, aynı zamanda düşük adetli alımlarınızda bayi fiyatımızından yararlanabilmeniz için EtiketSatinAl.com sitesi üzerinden birçok ürünü hazır olarak sunmaktayız.

Tüm termal etiketlerimiz Avrupa hammadde kullanılarak üretilmiş premium kalite ürünlerdir. Satın alacağınız igili ürünün sayfasında etiket ölçülerini görsellerde belirtilen şekilde bulacaksınız. Etiket ölçülerine göre rulolardaki sarım miktarları değiştiği gibi, etiket genişliğine göre tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve onlu olarak bitişik veya yanyana ayrık etiketleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Talep ettiğiniz ürünü sitemizde bulmakta zorlanırsanız; üst alanda yer alan “arama” kutusuna etiket ölçülerini yazarak arama yapabilirsiniz. Örn: 50×30

Sitemizde yer alan tüm etiketler standart “akrilik” yapışkanlıdır. Eğer daha yüksek (hotmelt) veya daha düşük (nonperm) yapışkanlıklı etiket talebiniz var ise; bize iletişim sayfasından ulaşarak taleplerinizi iletebilir, fiyat alabilirsiniz.

Hazır termal etiketlerin tamamı 4 farklı depomuzda optimum şartlarda stoklanmaktadır. Sipariş sonrasında ürünün merkez depo haricindeki depolarda olması durumunda kargoya hazırlık süresi 1-2 iş günü sarkabilir. İstanbul içi siparişlerde ürün kargoya verildikten 24 saat sonra elinizde olacaktır. Fakat İstanbul dışı kargoların süreleri 1-2 iş günü sürmektedir.

Üretimimizin %40 'ı İç Pazaradır

İstanbul merkezli üretim firmamızda üretimimizin %40 ‘ı iç pazara, %60 ‘ı ise dış pazara (ihracattır). Kullanmakta olduğumuz hammaddenin tamamı Avrupa menşeili olup premium kalitede sunulmaktadır.

EtiketSatinAl.com sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla üretim ve depolama alanını 1.400 metre kareye çıkartmıştır. Hali hazırda anlaşmalı olduğumuz UPS, ARAS ve CEVA kargo firmalarına ek olarak ambar firmaları ile de çalışılmaktadır.

Our Skills

Türkiye Pazarı
OrtaDoğu
Avrupa