Epson Etiketi (Colorworks Yazıcılar)

Etiket üretimini yapan yazıcılar için ideal kullanım sağlayan epson etiketini güvenle kullanabilirsiniz. Renkli barkod yazıcılar için ihtiyaç haline dönüşerek kullanılan epson etiketi ile renkli bir şekilde etiket baskısının hazırlanmasını da sağlamaya başlayabilirsiniz. Ticari ve endüstriyel ortamlarda son derece fazla diyebileceğimiz bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. Epson etiketini kullanarak da oldukça kaliteli ve istenen özellikleri de kapsayan bir baskıların yapılmasını sağlamaya başlayabilirsiniz. 

Epson etiketleriyle de isteğe bağlı olarak hacimli ve aynı zamanda da geniş diyebileceğimiz etiketlerin de hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Epson Etiketlerin Çeşitleri Var Mıdır?

Epson etiketleri çeşit bazında baktığımız zaman, kuşe ve pp olmak üzere çeşitlerinin olduğunun altını çizmemiz de fayda var. Kuşe etiketler parlak ve mat olmak üzere iki farklı çeşitlere sahiptir. Kuşe etiketlerin özelliği kağıt bazlı olmasıdır. Kağıt bazlı olmasından kaynaklı olarak çok çabuk şekilde yırtılma özelliğine sahip olabilir. Fakat epson etiketlerin sıvı temasında ise sıvıyı emebilen bir özelliği bulunur. İsteyenler IOS ve Android cihazları kullanarak epson etiketleriyle baskı yapabilir. 

PP epson etiketinde de kuşe etiketinde olduğu gibi mat ve parlak özelliği bulunur. Kuşe etikete oranla sıvı teması gibi durumlar söz konusu olduğu zaman sıvıyı emme gibi bir özelliğe sahip değildir. Diğeri kağıt bazlı olurken PP epson etiketinin ise plastik özelliğe sahip olduğunu belirtebiliriz. PP epson etiketin yapısı plastik bazlı şekilde olmasından kaynaklı olarak doğal olarak yırtılma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. 

Epson Etiketlerin Kullanımı ve Fiyatlar 

Kolay kullanım özelliğine sahip olması ile bilinen epson etiketlerini sitede bulabilirsiniz. İsteyen kullanıcılar ise rulo halinde olarak satın alma girişimlerinde bulunabilir. Ama bu etiket türünün özellikle iş yerleri gibi yerlerde daha yaygın şekilde kullanılmaya başlandığını görmekteyiz. Ürün de eksiksizlik ve aynı zamanda çözüm olanağı sağlayan bir özelliklere sahiptir. 

Epson etiketleri içinde uygun fiyatlı ödemeler yaparak, renkli epson etiketleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Renkli yazıcılarda gönül rahatlığı ile kullanarak işlerinizin bir an önce halledilmesini sağlamaya başlayabilirsiniz. 

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar İçin İnkjet Etiket 

Mürekkep püskürtmeli özelliğe sahip olan yazıcılar için kullanılmak içinde inkjet etiket kullanımına başvurabilirsiniz. Inkjet etiketlerin A4 tabaka ve aynı zamanda da rulo bobin için üretilebilir. İster yuvarlak isterseniz yuvarlak ebatlara bağlı şekilde etiket üretimi yapılabiliyor. Baskı sonrasında ise hiçbir şekilde dağılma ya da akma gibi problemler yaratmaz. 

İstenen ebatlara uygun şekilde hazırlanan etiketler ile baskılarınızı yüksek kalitede yapmaya başlamanız mümkün olur. Piyasaya toplam da iki farklı çeşide sahip şekilde sunulan ınkjet etiketlerin, kuşa ve plastik olanlarını bulabilirsiniz. Etiket cinsinden hangisini kullanmak istiyorsanız sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. İster plastik isterseniz kağıt özelliğe sahip olan çeşitleri tercih edebilirsiniz. Etiketin çeşidine göre özellikleri farklılık göstermekte ve seçimlerinizi etiket özelliğine göre yapmalısınız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir